“Udha e mbarë”, çfarë po ndodh mes çiftit Luizi- Kiara kaq papritur?

Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/04/2023

Luizi dhe Kiara kanë qenë ditën e djeshme duke biseduar me njëri-tjetrin dhe duke menduar se si do të silleshin nëse do ishin jashtë shtëpisë. Ndërkohë që çifti kanë bërë planet se çfarë veprimesh do të bënin pasi të ishin zgjuar nga gjumi i drekës, një moment Kiara i thotë Luizit “dil ore, marsh malet”.

Sigurisht që kjo ishte në kontekst shakaje dhe me rifutjen e saj Kiara ka filluar kujdeset dhe sillet shumë më mirë me Luizin. Pjesë nga biseda: Luizi: A të ishim në shtëpi tani. Kiara: Është ai momenti që je çuar nga gjumi i drekës, shikon pak televizor, ha ndonjë gjë pasdite.

Luizi: Jo unë do shof televizor se ti je me shpinën. Kiara: Ore ti. Luizi: Hhh moj se me shpinë se po bën punët… Para se unë të them unë po dal. Kiara: Po dil ore marsh mallet, Udha mbarë. Po dal edhe unë! Ndryshe, Kiara dhe Luizi i kane bere te shpeshta keto biseda kinse jane jashte shtepise se Big Brother Vip Albania dhe ndodhen ne shtepine e tyre duke krijuar situata imagjinare qe mund te ndodhin.

Keshtu ata mundohen te njohin njeri tjetrin pak me shume se si mund te jene jashte shtepise pasi eshte e pamundur qe ne kete loje te bejne biseda si do deshironin per shkak te priatesise, megjithese lidhja e tyre po shkon mjaft bukur pasi ka kater muaj qe jane njohur brenda lojes dhe kane krijuar lidhjen e dashurise.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-03-03-18-27-09-712_com.facebook.katana-edit

Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

Screenshot_2024-03-03-17-05-43-672_com.facebook.katana-edit

“Gorillë, lë femrat shtatzënë dhe ikën”, plas keq mes Rozës dhe Meritonit

luiz-ejlli1

Luizi e këndon këngën e Xhezair Elezit nga Kumanova (video)

Screenshot_2024-03-03-13-23-31-627_com.facebook.katana-edit

I riu nga Kosova pushton skenën e American Idol me këngën ‘Oj Kosovë, oj nëna ime’

Screenshot_2024-03-03-13-19-24-284_com.facebook.katana-edit

Në kërkim për mashtrim/ Arrestohet brenda shtëpisë së Big Brother Vip banori që hyri të shtunën në mbrëmje

horoskop

Horoskopi për sot

Capture_sd-90-600x360

Një zinxhir shpëtimi me efekt të kundërt, cilët banorë janë në televotim

Screenshot_2024-03-03-10-58-02-122_com.android.chrome-edit

Rikja: Dua të fle në krevatin e Fationit

luiz ejlli

Luizi konfirmon datën se kur hyn në ‘Big Brother VIP Albania’

INFO

NA NDIQ