Ulen gjakrat pas debateve të fundit? Efi puth Luizin në faqe

Iliria News Agency
Iliria News Agency

25 Prill, 2023

Ditën e djeshme banorët e Big Brother kanë zhvilluar lojën “Mos u nxeh”. Pas leximit të zarfit banorët veshën bluzat e bardha dhe të gjithë dolën në oborr për të luajtur lojën “Mos u nxeh”. Loja u shoqërua me momente shumë argëtuese e të qeshura pafund.

Ndërkohë Kristi ishte i pari që gaboi dhe piu kosin. Ai më pas bëri 10 pompa, pjesë e dënimit të lojës. Pas tij, edhe Deamishel kreu dënimin e saj duke u futur në pishinë me komerdare si dhe bëri disa pompa në oborr.

Luizi kishte si dënim të bënte xhiro me biçikletë rreth pishinës. Ai madje mori dhe Nitën dhe e hipi mbi biçikletë dhe të dy u rrotulluan rreth e qark pishinës. Jori nga ana tjetër, u rikthye ne Start në pikën fillestare, për t’iu rikthyer edhe njëherë lojës.

Nga ana tjetër, Qetsori dhe Luizi u hodhën në pishinë me komerdare. Ndërsa Efi u “ndëshkua” duke i dhënë një puthje në faqe Luizit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

princesa

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

tuna

Ja kush ishte arsyeja që i bëri bashkë Tunën e Patrisin

deamishel

Dea Mishel: Me Kristin kemi kimi, por nuk mund të flasim për ndjenja romantike

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana Vjollca i vë flakën Instagramit

luizi olta

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

armaldo maestro

Maestro për zhvillimet në Veri: Kosova është Shqipëri

INFO

NA NDIQ