Ulsi Manja për Llogën: Krenari është krenaria jonë dhe modeli i brezit të ri të politikanëve shqiptare

INA
INA

28/10/2023

Ministri i drejtësisë së Republikës së Shqipërisë Ulsi Manja përmes një postimi ka shkruar se Krenari është krenaria jonë dhe modeli i brezit të ri të politikanëve shqiptare” dhe se ndjehet tejet i lumtur për aritjet e tij në postin e ministrit të Drejtësisë.

“Koha ikën shpejt, dhe ndjenja e krenarisë është e pashlyeshme për arritjet e Krenarit në postin e ministrit të Drejtësisë. Ai është një model i brezit të ri të politikanëve shqiptarë ne MV. Një falënderim i veçantë për mikpritjen e ngrohtë dhe dashurinë që na ofron nga ana tjetër e kufirit!”, ka shkruar ministri Manja.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

fatmir mexhiti

Mexhiti: Në qeveri do ta ngre çështjen e të punësuarve me kontratë të përkohshme në MSH

derivate nafta dizeli benzin

Ulen çmimet e derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut

oliver spasovski

Arma e lidhur me vrasjen e dyfishtë është e në ekspertizë, ndarja e më shumë informatave nuk është e mirë për hetimin, thotë Spasovski

LSDM SDSM Kovacevski zecevic

Kovaçevski: Qeveria teknike është e rregulluar me Ligj, dihen ministritë që i takojnë opozitës

mickoski gerqec

LSDM: Skandal i ri, Mickoski në të njëjtën tavolinë me të arrestuarin për trafikim të 32 kilogramëve drogë nga Gërçeci

vmro-dpmne

OBRM-PDUKM: Talat Xhaferi është i padenjë për postin e kryeministrit

oliver spasovski

Spasovski: Inspektorët do të mbajnë përgjegjësi nëse vërtetohet se kanë shpërndarë informacione për vrasjen e Vanjës

Kovacevski

Kovaçevski: LSDM do të ketë kandidatin e saj për President

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI po mundohet ta kthejë Gruevskin në Shkup

INFO

NA NDIQ