“Unë jam ajo” albumi i ri nga Dafina Zeqiri

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/01/2023

Viti 2023 për këngëtaren e njohur, Dafina Zeqiri do jetë i veçantë sa i përket anës profesionale.

Për fansat e saj, Dafina ka zbuluar se këtë vit ajo do sjellë albumin e ri të titulluar “Unë jam ajo”, shkruan rtv21.tv

Kështu Dafina ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

“Diçka për 2023?”, ka shkruar Dafina në Instagram./21Media
https://www.instagram.com/dafina.zeqiri/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ed343fc4-3ff6-4544-9bba-ba3ba3a6b619

TË FUNDIT
17 minuta
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
3 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
9 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
12 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
21 orë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

ME TE LEXUARA

1 ditë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj
1 ditë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
1 ditë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
1 ditë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
1 ditë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
21 orë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”
12 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

ronaldo-sharka

“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në “BBV3

egla

Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës

ilnisa meritoni

Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

auto_10101001716401875

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

INFO

NA NDIQ