“Unë po të dal, do bëj denoncim direkt”/ Habit banori: Të më thuash mua..

Picture of INA
INA

11/04/2024

Lidhur me këtë situatë, Romeo ka reaguar ashpër dhe i ka quajtur ata maniakë.

Mbrëmjen e djeshme, teksa kanë qenë në oborr, Liami dhe Meritoni kanë biseduar rreth situatës së ndodhur një natë më parë.

Liami ëshë shprehur se ndihet shumë keq që Romeo e ka quajtur atë maniak dhe ai ka shtuar gjithashtu se nëse del jashtë, do shkojë të bëjë direkt një denoncim në polici.

“Unë më tepër e kam për shkak të videos sepse unë nuk jam ashtu. Unë i kërkova publikut falje por ke të bësh edhe me njerëz këtu brenda. E di ti cfarë do të thotë ti thuash tjetrit manjak? A e di, unë po të dal, unë bëj denoncim direkt. Bej denoncim direkt”, ka thënë Liami.

TË FUNDIT
3 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
8 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
9 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
9 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
12 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

ME TE LEXUARA

1 ditë
Tuna marton vëllain, publikon videon
1 ditë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
1 ditë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
16 orë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës
15 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ