Unikkatil e ngacmon hapur, Kumanovarja i publikon bisedën private dhe “i tregon vendin”

INA
INA

22/10/2023

Jemi mësuar që Arbenita Ismajlit i shkruajnë shumë personazhe të njohur në Instagramin e saj. Nëse mbani mend më herët i kishte komentuar Neymar, mesazh të cilin ajo e ndau me ndjekësit.

Së fundmi modelja ka ndarë një tjetër mesazh që i ka ardhur në “inbox-in” e saj, por këtë herë nga Unikkatil-i.

“Kam një ide që mund të të ndihmojë të heqësh stresin dhe kjo duke respektuar privatësinë tënde të plotë,”- i shkruan ndër të tjera reperi.

“Po patjetër. Por para kësaj a mund të porosis një picë,”-ka qenë përgjigjja ironike e Arbenitës, e cila më pas i ka bërë bllok Unikkatili-t.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ