“United” në vështirësi, Ten Hag i qetë pas humbjes së fundit në Ligën e Kampionëve

INA
INA

04/10/2023

Erik ten Hag, trajneri i Manchester United, nuk shqetësohet për punën e tij pas humbjes 3-2 të Djajve të Kuq nga Galatasaray në Ligën e Kampionëve.

Ndërkohë që United kaloi përpara dy herë në ndeshje, një karton i kuq i Casemiro i lejoi klubit turk të kapte iniciativën dhe të rrëmbejë fitoren e tyre të parë jashtë vendit në këtë kompeticion që nga viti 2013.

Pyetjet po bëhen për aftësinë e Ten Hag për të menaxhuar gjigantët e Premier League pas dy humbjeve në më pak se një javë ¹. Por holandezi hoqi dorë nga shqetësimet, duke thënë se sezoni i kaluar ishte i shkëlqyeshëm dhe ata dalin gjithmonë bashkë dhe po luftojnë së bashku dhe po shkojnë pas njëri-tjetrit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kumulla

Rikthimi i Kumbullës në fushë, Mourinho jep detajet dhe datën

Shohei-Ohtani-1130x635

Në bejsboll nënshkruhet kontrata më e madhe në histori të sportit, Shohei Ohtani tejkalon yje si Leo Messi e LeBron James

aziz-salihu

Legjenda e boksit Aziz Salihu i lënë në harresë/ Askujt nuk i intereson a jam gjallë, për meritat që ja kam dhënë këtij shteti meritoj një kulm mbi kokë

Mesi topi arte

Zbulohen shanset e lojtarëve për të fituar Topin e Artë 2024, nuk prinë as Haaland dhe as Mbappe

lautaro martinez

Lautaro: Pija qetësues në çdo ndeshje deri në finalen e Champions League

Ronaldo

Ronaldo e festoi me gol dhe asist ndeshjen e tij të 1200-të në karrierë

Sylvinjo silvinjo

Sylvinho: Në “Euro 2024” të shfrytëzojmë mundësitë tona, duhet të provojmë shanset dhe të tentojmë

Sadio Mane

Sundimit të Manes i vjen fundi: Këta janë tre kandidatët për lojtarin më të mirë të vitit në Afrikë

joao-felix-600x360

Barcelona do të bëjë ofertë për Joao Felix

INFO

NA NDIQ