Upss! Jo vetem Big Brother-it, Arbana Osmani i thote ‘MIRUPAFSHIM’ dhe Top Channel-it?

INA
INA

24/01/2024

Megjithëse nuk jemi në sezon të ri televiziv dhe merkatoja televizive u mbyll me ikjen e shtatorit,

në Top Channel ka gjithmonë surpriza.

Së fundmi Folial ka zbuluar se dy ndryshime të mëdha do të ndodhin së shpejti në ekranin kombëtar.

E para dhe më e rëndësishmja është ‘hakmarrja’ e Arbana Osmanit, e cila mesa duket po e shërben të ftohtë.

Pasi nuk iu besua këtë vit prezantimi i Big Brother VIP, Foli.al ka mësuar se prezantuesja historike e Top Channel,

më shpejt nga sa e prisnim, do të shkojë në kundërshtarin e përbetuar të Topit, Televizionin Klan.

Projekti që do të prezantojë Arbana, është një projekt i saji personal dhe ende nuk janë bërë të ditura detajet e mëtejshme.

Me siguri që pas saj, do të jetë edhe partneti Eduart Grishaj, i cili gjithashtu është larg Big Brotherit këtë sezon.

Mbetet për tu mësuar se kush është patenta që Arbana ka përzgjedhur për të prezantuar në TV Klan./Foli

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

“Trembet se është shtatzënë”, Luiz Ejlli i bën thirrje Policisë: Kur ta shihni Kiarën në rrugë…

kiara

Kiara Tito “në hall”, kërkon nga ndjekësit sugjerime për emra të fëmijës

bardhi

Bardhi i kthehet keq Rozës

arbana osmani ledion lico

Arbana reagon pas një ‘thumbi’ të Ledionit

luizi kiara

Kiara dhe Luizi këndojnë bashkë një këngë të mrekullueshme (video)

Big brother vip albania3

Dy emrat e përfolur si hyrje të reja në Big Brother Albania VIP 3

arta kabashi

Arta Kabashi në një lidhje dashurie?

BBVip Big brother vip albania

Banori i Big Borther Vip Albania pëson incident gjatë një loje, detyrohet të lë shtëpinë (FOTO)

sara silvi

E paralajmëroi! Del fotoja tjetër e Silvit me Sara Gjordenin krah njëri-tjetrit

INFO

NA NDIQ