Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

INA
INA

04/03/2024

Një vajzë e vogël është përlotur duke shikuar videon e martesës mes Luizit dhe Kiarës. Ajo jeton në gurbet, por ka shprehur dëshirën që t’a takoj çiftin. Nëna e sa e ka bërë premtimin. (INA)

Për më shumë shiko videon:

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3315745259004256183?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MWNibWtodHN6YjI3aA==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ