Vajza e Zaevit për qejfe dhe “shoping” në Stamboll?!(FOTO)

0

Aleksandra Zaeva, vajza e kryeministrit Zoran Zaevit ka pushtuar rrjetet sociale lidhur me pushimet e saj të kësaj fundjave në Stamboll.

Por fotot dhe lajmin për vizitën e saj e kanë përcjellë edhe portalet maqedonase.

Sipas portalit Reporter,  Aleksandra, vajza e përkledhur  e kryeministrit është shfaqur në foto nëpër qendrën e Stambollit dhe pikat tregtare, duke përfshirë edhe ato tradicionale. Pushimi i saj ka zgjuar edhe debate dhe komente në facebook, ku ndërlidhur edhe me situatën aktuale politike.

Тексто