Vajzat e BB VIP thurin planin për të shpëtuar banorin nga eliminimi. Çfarë ndodhi në dush?

INA
INA

21/02/2024

Mbrëmjen e djeshme, Sara Gjordeni hapi Kutinë e Pandorës dhe kishte të drejtë që të vendoste se kë do të çonte në televotim, djemtë apo vajzat e shtëpisë së “Big Brother VIP 3”.

Sara u shpreh se këtë edicion të tretë të BB VIP dëshiron që t’a fitojë një vajzë, e për këtë arsye dërgoi të gjithë meshkujt në nominim.

Mirëpo Rike Roçi, Roza Lati, Sara, Erjola Doçi dhe Vesa Smolica kanë një marrëdhënie shumë të mirë me Fation Kuqarin, e si pasojë vajzat kanë menduar që të bëjnë një plan për të shpëtuar konkurrentin, i cili sipas tyre është i rrezikuar nga ky nominim.

Duke qeshur Roza i kërkoi Fationit që t’i puthë ato pasi është në nominim, ndërsa Rike i tha banorit që të bëjë një dush me lëvizje seksi.

Kuqari, i cili ishte duke bërë dush, nisi të kërcejë me lëvizje sensuale, teksa në një moment i ulën paksa të brendshmet por vajzat nuk e lejojnë që të vazhdojë më shumë.

Pjesë nga biseda:

Rike: Sa i mirë që është. Duhet të bëjmë ndonjë gjë për Fationin këtë javë

Roza: Çfarë të bëjmë? Fation a do na puthësh meqë je në nominim?

Rike: Çfarë tipi që është

Roza: Hë Rike çfarë do bëjmë?

Rike: Ai s’duhet të dijë gjë fare. Është prototip dhe shumë i mirë. Fation bëj një dush seksi me muzikë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

soni

U arrestua nga policia zviceriane, reagon Soni Malaj

Screenshot_2024-04-18-10-35-56-803_com.android.chrome-edit

“E kisha kap prej flokësh po të isha jashtë”/ Për kë e ka Liami?

meriton mjekiqi

‘Jua q*fsha familjen’! Meritoni shpërthen ndaj banorëve!

romeo donaldi

“Gjysma ime”, Romeo surprizohet nga Donaldi, nuk i mban dot lotët

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

INFO

NA NDIQ