Vajzat s’ndihen mirë, “Kryeministri”: Nëse rëndohet gjendja, do ju karantinoj (Video)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

12 Prill, 2023

Vajzat e shtëpisë së Bigbrother Albania nuk ndihen mirë.

Kryeministri i ri, Luiz Ejlli dyshon se janë prekur nga një viroz, e cila mund të ketë ardhur nga Efi.

Kryeministri është treguar i përgjegjshëm, duke marrë masat për trajtimin e kësaj sëmundje.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ