Valdrin Sahiti vesh Beyonce-n si Elvana Gjata!

INA
INA

20 Gusht, 2023

Nuk është hera e parë që stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, ka krijuar veshje për divën me famë botërore, Beyonce.

Në daljet e saj publike, ajo ka shkëlqyer nga koka tek këmbët, sa herë është veshur “shqip”.Kësaj here, Valdrini e ka veshur atë si Elvana Gjata.

Fustani i zi me dekoltenë në formë U-je dhe puplat e bardha të hedhura mbi supe, si një shall i madh, e bënë Beyonce-n të dukej yll gjatë tour-it të saj në Miami disa orë më parë.
Gocat bënë “xing” me njëra-tjetrën por ne duam të na tregoni, cilës i shkon më tepër?

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Kiara Luizi

Luizi bën shaka me Kiarën (Video)

How-Tax-Reform-Could-Change-the-Divorce-Rules_121654723-750x485

Gruaja ndahet nga burri 3 minuta pasi u martua!?

Ardiana Matoshi

Aktorja Adriana Matoshi për Kurtin: Njeri që rrezaton shpresë e dashni

dancing with the Stars

Shtohen emocionet! Pas, Fifit zbulohet një tjetër konkurrent i “DWTS”!

capital

Adrola sapo e pranoi indirekt lidhjen e saj me Capital T

la casa de papel

Rikthehet “La Casa De Papel”, kur do të mund t’i shihni seritë e reja

arbana-1024x729

Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

Vesa-Luma

Vesa Luma rikthehet përfundimisht në Shqipëri

LUIZ

Luiz Ejlli konfirmon zërat: Opinionist i Vëllait të Madh

INFO

NA NDIQ