Vazhdojnë kafshimet nga qentë endacak në Tetovë

Picture of INA
INA

05/10/2023

Pesëdhjetë e nëntë vjeçari S.S. nga Tetova, dje (04-tetor) në SPB-Tetovë ka raportuar se në rrugën “Bllagoja Toska” në Tetovë ka qenë i kafshuar nga një qen endacak.TS

TË FUNDIT
9 sekonda
Parlamenti me 5 nënkryetarë, formohen edhe komisionet parlamentare
12 minuta
VLEN: Skandaloze-Merko i “Listës Zezë Amerikane” fitoi edhe një bakshish nga BDI në ikje
57 minuta
Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim
1 orë
Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër
2 orë
Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Kjo ndryshoi jetën time” – ushtari i KFOR-it kujton momentin e hyrjes në Kosovë 25 vite më parë
8 orë
Bislimi raporton sot në Komisionin për Integrime Evropiane
1 ditë
Arrestohet në Dubai shqiptari i shumëkërkuar
5 orë
Ambasadori amerikan në Beograd: Njohja e Kosovës s’do të jetë kusht për hyrjen e Serbisë në BE
1 ditë
I nxehti i madh – Rekomandohet shkurtim i orëve për filloristët
1 orë
Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër

LEXO MË SHUMË

Kuvendi parlamenti maqedoni

Parlamenti me 5 nënkryetarë, formohen edhe komisionet parlamentare

IMG_2957

VLEN: Skandaloze-Merko i “Listës Zezë Amerikane” fitoi edhe një bakshish nga BDI në ikje

fronti evropian vlen

Anketa e IPSOS: Fronti dhe VLEN me barazim

ere pluhuri

Pluhuri i shkretëtirës së Saharasë do të prekë Maqedoninë e Veriut sot dhe nesër

blerim bexheti

Bexheti: Asnjëherë nuk kemi ikur nga zgjedhjet

shkupi komunikacion

“Kjo është pafytyrësi” – Qytetarët të revoltuar me regjimin e posaçëm të komunikacionit në Shkup

Ministria-Arsimit

MASH: Është përgatitur ditari i ri elektronik, do të përdoret pasi të kalojë fazën e testimit

policia-714x420

Ndalohet një shtetas turk në “Deve Bair”, kapet me dokumente të falsifikuara

IMG_2950

Tani shkencat mjekësore mund ti kryeni edhe në universitetin e njohur si i Ramiz Merkos, lejen ia ka dhënë ministri në ikje i BDI-së

INFO

NA NDIQ