Vazhdon provat intensive me balerinën, Ronaldo Sharka do të rikthehet në “Dancing with the Stars”?

INA
INA

08/12/2023

Moderatori Ronaldo Sharka disa javë më parë u eleminua nga konkursi i kërcimit “Dancing with the Stars”, duke dështuar edhe në këtë eksperiencë ndonëse u përpoq që të jepte maksimumin e tij.

Mirëpo së fundmi përmes një postimi në Instagram, ai ka nxitur aludimet e fansave se do të rikthehet sërish në konkursin e kërcimit.

Në videon e postuar Ronaldo së bashku me partneren e tij në kërcim, Frenki iu kanë rikthyer provave në “Dancing with the Stars”, megjithëse dyshja nuk kanë treguar se për ccfarë po bëjnë të gjithë këtë përgatitje.

Moderatori gjatë eksperiencës në këtë spektakël u bë kryefjala e mediave rozë, për shkak të debateve të vazhdueshme me anëtaren e jurisë së “DWTS” Olta Gixharin, të cilat shpeshherë degradonin edhe në ofendime.

Megjithëse u eleminua nga kjo garë, Ronaldo ka treguar se e ka shijuar shumë atë dhe nuk është penduar aspak për zhurmën dhe debatet në këtë spektakël, pasi sipas tij ai nuk ka ecur me servilizëm po me furcat e tij duke e cilësuar veten si konkurenti më unik i “DWTS”.

“Unë e kisha shumë të rëndësishme duke qenë që kishte shumë konkurentë të ‘Big Brother’ dhe një anëtarë jurie nga ‘Big Brother’ për ti linim të gjtha pas dhe t’ia nisnim nga fillimi ndaj ishte edhe ajo puthja e dorës. Nuk ishte një ndër ëndërrat më të mia më të mëdhaja që të puthja dorën e Oltës por për të treguar që unë nuk kam asgjë deri sa pastaj e devijoi dhe unë nuk besoj që ka një profesionist që do i thoshte një konkurenti që unë të pashë ty para një ore e hëngre sanduiçin kaq apo ty dridhen duart kur e ngeh partneren në padjeshkë. Sepse kjo nuk është e vërtetë fare por ama kjo ndikon në publik sepse publiku nuk e shef duart e mia nëse më dridhen apo jo. Apo të thuash që ky është valsi më i shëmtuar që unë kam parë në histori.

Unë jam konkurenti më unik që Dancing with the Stars” ka pasur ndonjëherë. Nuk jam bërë pishman, nuk kam ecur me servilizëm, duke iu lëpirë jurisë që të më japi 3 pikë më shumë, por me fuqitë e mia. Nuk jam bërë pishman për çdo gjë që kam bërë dhe e kam shijuar shumë “Dancing with the Stars” – tha ai kohë më parë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ