Vdes foshnja një vjeçe në Ohër, është pranuar në spital në gjendje të rëndë

Picture of ina-online
ina-online

06/11/2023

Në spitalin e Ohrit është sjellë foshnja një vjeçare në gjendje të rëndë shëndetësore, e cila pas reanimacionit është konstatuar se ka ndërruar jetë.

Lajmi është bërë i ditur nga Ministria e Brendshme- sekretariati për punë të brendshme në Ohër, përcjell INA.

“Sot në ora 07:44 nga Qendra Mjekësore Ohër është raportuar se tek ata është sjellë një foshnjë e moshës njëvjeçare në gjendje të rëndë shëndetësore, si pasojë e sëmundjeve të mëparshme, që pas reanimacionit është konstatuar vdekja e saj, pa shenja dhune”, njofton SPB-Ohër.

Nga policia po ashtu njoftuan se me urdhër të prokurorit publik trupi i pajetë i është dorëzuar familjes.(INA)

TË FUNDIT
2 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
2 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
2 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
3 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
3 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

ME TE LEXUARA

1 ditë
Orët e fundit të Faton Hajrizit – sa kilometra i bëri nga vendi ku dyshohet se e vrau policin deri te fabrika ku u strehua
2 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
1 ditë
Republikanët flasin për zëvendësuesin e mundshëm të presidentit Biden në zgjedhje
6 orë
Mexhiti fton mërgimtarët në takim në Çarshinë e Shkupit
1 ditë
Protestë në Shkup për ish-ushtarin e UÇK-së, Blerim Ramadanin

LEXO MË SHUMË

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

mickoski orban

Huamarrja nga Hungaria/ Mickoski: Orbani mik i vërtetë, Hajredini dyshon për kapacitetet e shtetit që t’i menaxhojë huamarrjet!

INFO

NA NDIQ