Vdes ish Miss-i shqiptar në moshën 18-vjeçare

ina-online
ina-online

26/01/2024

18-vjeçarja Lorena Bërdufi është ndarë nga jeta në një moshë të re.

Lajmin e hidhur për shuarjen e saj nga jeta, e kanë dhënë familjarë e të afërt në rrjetet sociale.

Lorena vuante nga zemra dhe shkaku i vdekjes së saj ka qenë një atak në zemër. Familjarë e të afërm kanë shprehur ngushëllimet e tyre për ikjen e saj. Ajo vinte nga Kavaja dhe studionte në gjimnazin “Aleksandër Moisiu”, ndërsa ishte maturante në vitin e fundit.

Ajo ka konkurruar në kompeticionin Miss Universe Albania 2023.

“Dua të plotësoj ëndrrën e familjes time”, ishte shprehur 18-vjeçarja në intervistën prezantuese të kompeticionit të bukurisë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arber-hajdari

Arbër Hajdari: Meritoni ka plan ‘B’ për t’u ndarë me Ilnisën

gazi sara

Nominimi i fortë, ja kush është banori që largohet nga shtëpia e Big Brother VIP

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

INFO

NA NDIQ