Vdes prezantuesja dhe komediania e BBC nga kanceri (FOTO)

INA
INA

15 Shtator, 2023

Prezantuesja dhe komediania, Maddy Anholt ka vdekur në moshën 35-vjeçare pasi një vit më parë u diagnostikua me kancer në tru.

Anholt i kaloi javët e saj të fundit në shtëpinë e prindërve të saj në Devon, tha familja e saj, raporton BBC.

“Me dhimbje të thellë njoftojmë vdekjen e Maddy Anholt, vajzës sonë të dashur, e cila u largua nga kjo botë të mërkurën më 13 shtator, në moshën 35-vjeçare”, thuhet në njoftimin e familjes.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

azil

Po rritet pakënaqësia e gjermanëve me politikën e migracionit, shikoni sa vota do të fitonte AfD

biden-trump

Biden intesifikon sulmet ndaj Trump, bën kritikën më të fortë deri më tani

wagner-vagner

Putin takohet me ish-komandantin e Wagner-it

stoltenberg nato

Shefi i NATO-s thotë se po fiton terren ofensiva e Ukrainës

wagner

Mbretëria e Bashkuar: Ish-luftëtarët e Wagner kthehen në Ukrainë

Kim Jong

Zgjerimi i forcës bërthamore verikoreane tani parashihet edhe me ligj

Tajvan_nendetese_AP-780x470

Tajvani prezanton nëndetësen e parë teksa rrit mbrojtjen kundër Kinës

Zelenski

Zelensky: Nuk kemi alternativë tjetër përveçse të jemi më të fortë

makine-zjarr-750x430

Së paku 100 të vdekur nga zjarri në një dasmë në Irak

INFO

NA NDIQ