Veç ujë e sapun, kjo është fytyra e Sarës pa asnjë pikë grimi

Sara Hoxha, tashmë është figurë publike.

Ajo është bërë e njohur që konfirmoi lidhjen e dashurisë me reperin e njohur, Ledri Vula, shkruan ORAinfo.

Çifti kishin kohë në lidhje, ani pse e kishin mbajtur shumë të fshehtë nga publiku. Gjithsesi, ata të dy nuk e fshehën gjatë dhe tani më janë bërë prindër të një vajze.

Sara, padyshim që është vajzë shumë e bukur, e këtë e ka dëshmuar në foton e fundit ku duket pa pikë grimi.