Vedat Bajrami zbulon shumën e pagesës në fillimet e karrierës

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/03/2023

Aktori i njohur, Vedat Bajrami prej javësh është bërë pjesë e Big Brother VIP Kosova.

Humoristi I cili prej vitesh ka një karrierë të suksesshme që kur u nisi rrugëtimin në shtëpinë e famshme ka folur shpesh për gjëra të pathëna më parë.

Së fundmi, ai ka treguar se në fillimet e karrierës së “Stupcave” ai bashkë me dy kolegët e tij Osmani Azemin dhe Mensur Sfaqiun ishin paguar me shifra të vogla.

Në një bisedë me banorin nga Shqipëria, Bajrami u shpreh se ata merrnin pagesa prej 200 eurosh në koncerte në diasporë.

“Me vite ne kemi shkuar tre stupcat dhe i merrnim të tretë nga 200 euro dikur u bë nga 300, me vite kemi punuar kështu”, ka thënë Vedati.

Theksojmë që BBVK është drejtë përfundimit dhe kanë mbetur më pak se dy javë deri në finale.

Konkurrentët e mbetur janë në garë për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

TË FUNDIT
7 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
8 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
8 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
9 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

ME TE LEXUARA

1 ditë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
9 orë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
8 orë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
8 orë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
7 orë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

LEXO MË SHUMË

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

INFO

NA NDIQ