Vedat Muriqi merr një lajm të gëzueshëm

0

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi siç duket është bërë baba për herë të dytë.

Kjo pasi që bashkëshortja e tij, Edibe Muriqi ka publikuar fotografi të vajzës së tyre, shkruan Sinjali Sportiv.

Vedati dhe Edibja janë prindër edhe të një djali, kurse tani siç duket familja e tyre është rritur.