Vedati nga Haraçina bëhet hit në Shqipëri

INA
INA

10/11/2023

Emisioni “Përputhen” edhe këtë vit ka sjellë personazhe shumë interesante që janë në kërkim të dashurisë.

Vedati është djali nga Haraçina e Maqedonisë së Veriut i cili investoi shumë në takimet që ia bëri Albës , vajzës që e pëlqente.

Në ditën e transmetimit të klipit të tyre, vajza zgjedh ta gëzoj një djalë tjetër me një dhuratë, djalë ky i cili ishte pretendent për një lidhje mes tyre.

Pas kësaj ngjarje Vedati, humb kontrollin dhe më nuk do ta sheh as klipin ku u shpreh se kishte kaluar momentet më të bukura të jetës.

Një tradhti e qëllimshme apo jo tek një djalë më plottë tradita sjell në ekranet tona një xhelozi të pastër.

Si e vlerësoni veprimin e Albës?

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi erion veliaj

Luiz Ejlli realizoi premtimin (video)

bikine

Kjo është modelja shqiptare që vozitë me bikine dhe çmend komunikacionin

dua lipa

FOTO/ Dua Lipa bëhet zyrtarisht ambasadore e markës “Porsche”, nënshkruan kontratë multi-milionëshe me brendin e famshëm të veturave

kiara5

Kiara dhe Luizi marrin një dhuratë të veçantë nga SHBA (foto)

Arbenita

Kaq muaj pas ndarjes përfundimtare nga Fero, Arbenita merr vendimin e rëndësishëm për jetën e saj

drake

Kënga me simbolet kuqezi, ja lidhja e Drake me Shqipërinë. Nga Mariana te politika

big-brother-VIP

“BBV” e dha sinjalin e parë! Kur fillon edicioni i tretë

Luizi Kiara

Luiz pyet Kiarën: A do t’a bëjmë edhe një djalë (video)

kiara5

Kaq shumë para i morën! Kiara e ‘han foren’ e njëjtë si Luizi, futet në menaxhimin e Top Channel

INFO

NA NDIQ