Vedati tregon sa paguheshin në fillimet e karrierës

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/03/2023

Aktori i njohur, Vedat Bajrami prej javësh është bërë pjesë e Big Brother VIP Kosova.

Humoristi i cili prej vitesh ka një karrierë të suksesshme që kur u nisi rrugëtimin në shtëpinë e famshme ka folur shpesh për gjëra të pathëna më parë.

Së fundmi, ai ka treguar se në fillimet e karrierës së “Stupcave” ai bashkë me dy kolegët e tij Osmani Azemin dhe Mensur Safqiun ishin paguar me shifra të vogla.

Në një bisedë me banorin nga Shqipëria, Bajrami u shpreh se ata merrnin pagesa prej 200 eurosh në koncerte në diasporë.

“Me vite ne kemi shkuar tre stupcat dhe i merrnim të tretë nga 200 euro dikur u bë nga 300, me vite kemi punuar kështu”, ka thënë Vedati./Telegrafi

TË FUNDIT
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
2 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

1 ditë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ