Veles, kapen para e substanca narkotike, arrestohen 3 dilerë

INA
INA

11 Gusht, 2023

MPB bën të ditur se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar 3 dilerë nga Velesi, përcjell TV21. Me urdhër paraprak të gjykatës janë kryer bastisje tek të njëjtit, ku janë gjetur para dhe substanca narkotike.

“Gjatë kontrollit te Z.J. (50) nga Velesi, janë gjetur dhe konfiskuar dy vazo me fidanë kanabis sativa, disa pako marihuanë, një pako me opium, një pako amfetaminë dhe një peshore digjitale. Gjatë kontrollit te D.J. janë gjetur dhe konfiskuar marihuana dhe një sasi e madhe parash, ndërsa te Z.J. (26), gjithashtu nga Velesi, është gjetur dhe sekuestrua një vazo me kanabis sativa dhe marihuanë”, thonë nga MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-28-22-20-50-209-edit_com.android.chrome

“Unë të kapi për fyti”, “Kur ta nxo, e shkeli në fyt”, eskalon situata në studio, nervozohet analisti Astrit Gashi

Screenshot_2023-09-28-21-52-07-885-edit_com.facebook.katana

Vdekja e të riut shqiptar në kufirin me Serbinë, reagon familja Muçiqi

albulena haxhiu3

Edhe Albulena Haxhiu i përgjigjet kryeministrit Rama

marin mema

Mema: Një pjesë e politikës së Kosovës është paguar me lekët e kontrabandës dhe armëve të Serbisë

adnan-neziri

Neziri: VMRO-ja ka mbështetur ligjin për Amnisti në takimin me ministrin Lloga

spartak

Avokati Ngjela zbërthen skenarët e Vuçiçit

rama kurti

‘KFOR të marrë nën kontroll veriun’/ Kurti i përgjigjet Ramës

kovacevski talat xhaferi kuvend

Kovaçevski: Nuk do të ketë amnisti për të dënuarit e rastit “Monstra”

burgu-idrizove

Ligji për amnisti në Maqedoni, pritet lirimi i 286 të burgosurëve

INFO

NA NDIQ