Vëllai e rrahu motrën ajo e denoncon në Polici

INA
INA

24/10/2023

Një 47-vjeçare nga Draçeva e ka denoncuar vëllain e saj në Polici, pasi i njëjti kishte ushtruar dhunë ndaj saj, transmeton TV21.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se “sot në ora 04:30 një grua 47-vjeçare ka denoncuar se rreth orës 00:45 në shtëpinë në rajonin e Draçevës është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj Z.N”.

Nga Policia thonë se po merren masat për zbardhjen e rastit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pacolli pasuria

Behgjet Pacolli konfirmon vrasjen e gruas së këshilltarit të tij, ja si reagon (FOTO)

blinken cameron shkup

Lavrov ateroi në Shkup, por përpos Blinkenit u larguan edhe Borell dhe Kameron

lavrov bujar osmani

24info: Lavrov kundër Kosovës së pavarur, Osmani u grind me të gjithë për ta sjellë në Shkup

jeton abdullahu flamuri

Flet tetovari që ngriti flamurin kombëtar pranë kishës në Kodrën e Diellit

flamur gashi

Flamur GASHI, do të jetë Drejtor Menaxhues i Televizionit “A2 CNN” në Kosovë!

blinken lavrov

Blinken dhe Lavrov nuk u përpoqën në Shkup, sekretari amerikan u largua për Izrael pa mbërritur kryediplomati rus

Kovacevski

Kovaçevski: Qytetarët nuk e duan izolimin, ashtu siç ndodhi për 11 vjet

shen-naum2-696x466

Ahmet Zogu a e shiti Shën Naumin? Truku në vendimin e gjykatës së Hagës

adriatik lapaj

Lapaj: Nuk ndihem mirë që Shqipëria 30 vite s’ka bërë asgjë për shqiptarët e Maqedonisë

INFO

NA NDIQ