Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit (FOTO)

INA
INA

29/11/2023

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë përfolur shpesh në media që nuk janë më bashkë, por asgjë e konfirmuar nga ata të dy. Ditën e sotme, aktorja Olta Gixhari ka postuar një video duke kënduar këngën e Ledri Vulës dhe e komenton: “E ke qarë këtë këngën”. Olta gjithashtu është shoqe me Sarën. A është kjo një shenjë që Sara dhe Ledri nuk janë ndarë?

Dyshimet i shton akoma më shumë Ledri, i cili e ka ripostuar videon e Oltës duke shkruar:

“Paranormal Olta.”

Sara dhe Ledri kanë qëndruar hermetik dhe nuk kanë folur për marrëdhënien e tyre apo për të dhënë një shpjegim për fansat se çfarë po ndodh me ta.

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ