Verrati kërkohet nga dy gjigantët evropianë

Picture of ina-online
ina-online

21/08/2023

Manchester United dhe Bayern Munich i janë bashkuar garës për të nënshkruar me Marco Verrattin nga PSG.

Italiani nuk është pjesë e planeve të Luis Enrique për këtë sezon dhe u la jashtë skuadrës për dy ndeshjet hapëse të Ligue 1 të sezonit 2023-24.

Al-Hilal ëshë në prag të një marrëveshjeje me mesfushorin italian, por sipas “90min”, ende nuk ka akord mes palës saudite dhe PSG-së, ndërsa bisedimet mes dy klubeve kanë ngecur.

Sipas të njëjtës media, Manchester United dhe Bayern Munich mund të shfrytëzojnë situatën, duke i bërë një ofertë PSG-së për Verrattin. Të dy gjigantët evropianë thuhet se janë të interesuar për italianin që luan në Paris që nga viti 2012.

Sipas L’Equipe, trajneri i Manchester United, Erik ten Hag, ka dhënë tashmë dritën e tij jeshile për të nënshkruar me Verrattin.

SHARE THIS

TË FUNDIT
18 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!
21 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
21 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
21 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
21 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

ME TE LEXUARA

21 orë
Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë
21 orë
Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus
21 orë
Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!
21 orë
Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit
21 orë
“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer
18 orë
Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

LEXO MË SHUMË

kombetarja turke turqia

Lëndimet, Turqia humb lojtarin e katërt në “EURO 2024”?!

toni kroos kros

“Do të ishte qesharake”, Kroos: Nëse nuk e mendoja suksesin, nuk do të isha kthyer

Gennaro Gattuso

Gennaro Gattuso del sërish në skenë, do të ulet në stolin e Hajduk Splitit

kombetarja-kuq-e-zi

Mediat italiane analizojnë Shqipërinë, ja si e vlerësojnë ato ekipin e Sylvinhos!

Thiago Motta

Thiago Motta zyrtarizohet si trajneri i Juventus

kombetarja kuq e zi

Kuqezinjtë të motivuar për Europianin/ Laçi: Mezi presim të zbresim në fushë

kombetarja

Ndeshja Shqipëri-Itali me DJ dhe në ambient të hapur në Kumanovë

belingam real madrid

Real Madridi synon Theo Hernandezin nëse dështon transferimi i Davies

CHelsea

Chelsea bën marrëveshje me Aston Villan, merr sulmuesin dhe jep mesfushorin?

INFO

NA NDIQ