Verratti pranë transferimit në Katar

ina-online
ina-online

23 Gusht, 2023

Klubi i Katarit, Al Arrabi është duke këmbëngulur për transferimin e mesfushorit italian, Marco Verratti.

Sipas gazetarit Fabrizio Romano, klubi në fjalë është duke përgatitur me kujdes ofertën zyrtare në drejtim të lojtarit të PSG-së. Negociatat kanë avancuar dhe ka optimizëm në kampin e vendit të Lindjes së Mesme.

Verratti ka pranuar kushtet e kontratës më parë me klubin saudit të Al Hilal, por nuk kishte marrëveshje me PSG.

Tashmë, Al Arabi FC është duke bërë maksimumin për të transferuar yllin italian.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

inzaghi

Inzagi del në mbrojtje të Asllanit: Do të bëja sërish zgjedhjet e fillimit

uefa

UEFA dënon ashpër FSHF, shkak janë fizhekzjarret ndaj Polonisë

Amir-Rrahmani-600x360-1

Amir Rrahmani u detyrua ta lëshoj fushën i lënduar

CHelsea

Pronarët e Chelseat duan të përgjysmojnë shpenzimet e pagave në ekip

Hakim-Ziyech

Hakimi nuk ka dyshime për “yllin” e futbollit që meriton Topin e Artë

MUNICH, GERMANY - APRIL 01: Kingsley Coman (C) of Bayern München celebrates scoring the 4th team goal during the Bundesliga match between FC Bayern München and Borussia Dortmund at Allianz Arena on April 01, 2023 in Munich, Germany. (Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images)

Bayern Munich triumfon kundër Man United

arsenal

Fitore e thellë e Arsenalit ndaj PSV Eindhovenit

sevilla

Sevilla barazon në shtëpi me Lensin

napoli

Napoli vuan por triumfon te Braga, Rrahmani u lëndua vetëm pas 13 minutave

INFO

NA NDIQ