Vesa Vllasaliu publikon mesazhet ku e ofendon tezja e Santianës

ina-online
ina-online

10/01/2024

Ish-banorja e “Big Brother VIP Kosova”, Vesa Vllasaliu së fundmi ka publikuar në InstaStory disa mesazhe ofenduese të tezes së banores së shtëpisë së famshme, Santiana Maloku.

TikToker-ja ndau me ndjekësit disa foto të mesazheve që i kishte dërguara një grua, për të cilën Vesa tha se është tezja e Santianës. Ajo e kishte ofenduar dhe ishte shprehur shumë e zhgënjyer nga Vesa.

“Vesa më ke pëlqyer në ‘BBVK’ më je dukur e mirë por ti qenke jo naive por paske shkuar atje vetëm për të treguar se çfarë të ka bërë shoqja, ti qenke një idiote. Si kanë shkruar në komente mirë për ty? Ti përveç thashethemeve asgjë tjetër nuk dije të bëje.”- ka shkruar tezja e Santianës.

Ndërkohë Vesa pas mesazheve ka publikuar një foto me familjen e saj teksa krahas ka shkruar: “Faleminderit që nuk jeni aq budallenj si njerëzit e tjerë që ju shkruajnë banorëve.”

  

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

bigb

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

Screenshot_2024-02-26-21-51-50-234_com.facebook.katana-edit

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

INFO

NA NDIQ