Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

INA
INA

04/12/2023

Vesa Vllasaliu ka pak kohë që është larguar nga Big Brother VIP Kosova 2.

Ish-banorja bëri disa rrëfime tronditëse në lidhje me ish-partnerin e saj, futbollistin Mërgim Berisha.

Ajo në këtë mes ndau edhe disa detaje se si shoqja e ngushtë ia mori burrin, ndërkohë që dinte gjithçka për marrëdhënien e saj, madje e kishte caktuar ditën e dasmës.

E pyetur në “Big Talk” nëse është pishman për deklaratat që bëri në BBVK, ajo ishte e prerë në përgjigje.

“Aspak” u shpreh Vllasaliu.

Vesa gjithashtu tha se nuk është pishman edhe për përfshirjen e personave të tjerë, siç e përmendi të vëllanë e Mërgimit.

E njëjta tha që vëllai i tij i kishte shkruar dhe se e ka tradhtuar bashkëshorten e tij.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbbb

Ky postim i Arbana Osmanit do t’ua mbushë sytë me lot

bardhi

Bardhi imiton Erjolën, banorët shkrihen duke qeshur (video)

rike meriton

Degradon debati mes Rikes dhe Meritonit, ky i fundit heq rripin e pantallonave

eros grezda

Ndahet pas një viti martese futbollisti i Kombëtares: Shkak tradhtia (FOTO)

besi xhensila

Xhensila Myrtezaj dedikim Besit pas ndarjes: Doje t’ më jepje mbiemrin…

mihrije braha

Mihrija gati të bëhet gjyshe, por nuk e ka lëshuar aspak veten, po duket tamam si nuse

ledri vula

Klubi i madh spanjoll hap sondazh me këngën e Ledri Vulës

Adelina-Ismajli-600x360

RTK ndërpret transmetimin e emisionit të Adelina Ismailit

640-0-b107a9d4af416cbee8d903cc366df502

Julia debat të ashpër me Eglën: Kam ardhur të të nxjerr ty nga shtëpia

INFO

NA NDIQ