Vozitë veturë prej 200 mijë eurosh, mërgimtarja flet për jetën e saj në Zvicër (VIDEO)

INA
INA

29/07/2023

Vesa Vllasaliu është vajza e cila është lindur e rritur në Zvicër, ndërsa prejardhjen e ka nga Gjilani. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Era Verë” në T7 ku u shfaq shumë sharmë e energji.

Vesa foli për jetën e saj në Zvicër.Vozitë veturë prej 200 mijë eurosh, mërgimtarja flet për jetën e saj në Zvicër dhe lidhjen me Kosovën

Vesa Vllasaliu është vajza e cila është lindur e rritur në Zvicër, ndërsa prejardhjen e ka nga Gjilani. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Era Verë” në T7 ku u shfaq shumë sharmë e energji.

Vesa foli për jetën e saj në Zvicër.

Mes tjerash, deklarata që menjëherë u bë virale ishte ajo për veturën luksoze që e vozitë me një çmim prej 200 mijë eurosh. Rrëfimin e saj për këtë pjesë e gjeni në videon më poshtë:

https://www.facebook.com/watch/?v=795805598997106

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara

Luizi: Ja çka do me thanë me dal për drekë me gruan shtatzënë (video)

Screenshot_4-6-1-750x396-1

Luizi dhe Kiara në aksion për emrin e vajzës, Sharka ka diçka për të thënë

kiara-tito

Kiara Tito poston foto me fustan të bardhë. Ja si e komenton Luizi (foto)

lumbardhi

Lumbardhi: Pula ime e ka parashikuar saktë kush do të dalë nga shtëpia të premten (VIDEO)

mergim vesa

Vesa Vllasaliu thotë se nuk është penduar për deklaratat që bëri për ish-të fejuarin dhe familjen e tij

ylli big brother

Buci i bindur që do të jetë fitues i Big Brother VIP Kosova 2

romeo veshaj bbv arbana osmani

Caktohet data kur fillon Bigbrother. Ja kush janë banorët e parë

aksident ambulanta itali

Makina përplas për vdekje 31-vjeçaren shqiptare në Itali

Screenshot_2023-11-11-18-17-49-480_com.facebook.katana-edit

Nuk uroi Luizin dhe Kiarën për pritjen e ëmbël, Amos zbulon arsyen

INFO

NA NDIQ