Veshjet super të shtrenjta të Françeskës, ish-missi nuk kursehet

ina-online
ina-online

18/03/2024

Françeska Murati është një nga konkurrentet më të përfolura të këtij edicioni të tretë të ‘Big Brother VIP’, teksa debatet e saj janë shumë të komentuara nga publiku.

Edhe pse Françeska nuk ka treguar shumë gjëra nga jeta e saj personale, fansat kanë kapur një detaj shumë interesant për ish-miss ‘Central London 2023’, shkruan Gazeta Shqiptare.

Veshjet e saj kushtojnë sa ‘qimet e kokës’ dhe janë të gjitha marka dhe me çmime të ‘kripura’. Një xhaketë e Françeskës kushton mbi 4500 euro, ndërsa një fustan i kalon 1200 euro me ulje. Po ashtu një palë taka janë 930 euro.

Vetëm në tre Prime, missi ka shpenzuar plot 13620 euro për veshjet e saj.

Më poshtëGazeta Shqiptare. iu liston disa veshjet më të shtrenjta të Françeska Muratit në Prime-t e ‘Big Brother VIP’.

 

 

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

Julia Egla Romeo

Romeo i shkruan letër Heidit, Egla: Burrat qajnë, mos ki frikë!

INFO

NA NDIQ