Vetëvaret 17 vjeçarja, prindërit e gjejnë në oborrin e shtëpisë

0

Një 27 vjeçare me iniciale T.G, banuese në fshatin Stan Karbunarë është gjetur e vetëvarë. Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur adoleshenten të varur në oborrin e shtëpisë.

Njoftimi i policisë:

Në datën 14.06.2018, rreth orës 05:35, në fshatin Stan Karbunarë, Lushnje, është gjetur nga familjarët dhe ka gjetur vdekjen e vetëvarur në një peme në oborrin e banesës shtetësja T.G, 17 vjeçe. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.