Vetura e vrasësve e djegur, me targa të falsifikuara (FOTO)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/03/2023

Vetura e vrasësve, që ende mbeten të panjohur për autoritetet e rendit, është gjetur në rrethinën e Shkupit, e djegur. Siç mësohet nga burimet brenda MPB-së, ajo ka mbajtur targa false.

Prokuroria paraprakisht ka dalë me një kumtesë për media, ku bëri të ditur se ende kërkohet për ti gjetur vrasësit.

Vrasësit me maska, kanë hyrë në lokal dhe kanë qëlluar në drejtim të dy personave që kanë vdekur në vend ngjarje, ndërkaq personi i tretë
është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

TË FUNDIT
35 minuta
Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë
41 minuta
Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!
42 minuta
Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë
2 orë
Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re
3 orë
Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

ME TE LEXUARA

1 ditë
Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros
42 minuta
Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë
1 ditë
Kompania e deputetit të BDI-së me 35 milionë euro nga tenderët e fituar nga shteti (FOTO)
2 ditë
Mitsotakis nuk tërhiqet, paralajmëron Maqedoninë e Veriut: Kur dikush tërheq litarin, duhet të jetë gati të ‘thyhet’
11 orë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
1 ditë
Si po zhvillohen bisedimet për Qeverinë, flet zëdhënësi i VMRO-DPMNE-së
41 minuta
Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!
1 ditë
LSDM gati për lider të ri, ja emrat e përfolur?

LEXO MË SHUMË

xhevdet hajredini ali ahmeti

Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë

micotakis mitsotakis

Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!

Makron Macron

Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë

arben taravari

Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re

mural shtepia shendetit kumanove

Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

Dimitar-Apasiev-007-scaled

Apasiev: Këta që po vijnë janë edhe më të këqinjë se BDI

fronti evropian

Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë

nexhmedin spahiu

Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’ (VIDEO)

ukraine

Rusia sulmon një qendër tregtare në Kharkiv, 12 persona humbin jetën, mbi 40 të tjerë plagosen

INFO

NA NDIQ