“Vetura, motorë e anije”, çka sekuestroi policia në pronat e Radojiçiqit

Picture of INA
INA

29/09/2023

Në aksionin e Policisë së Kosovës që u zhvillua mëngjesin e sotëm në komunat veriore të Kosovës janë sekuestruar makina, motorë dhe anije.

Burime të “Betimit për Drejtësi” nga ekipet policore në terren bëjnë të ditur se aksioni është në përfundim e sipër, ndërsa deri më tani janë sekuestruar makina, motora, anije, kurse janë identifikuar për sekuestrim edhe villa, banesa dhe lokal, të cilat janë në pronësi të të dyshuarit Milan Radojiçiq.

Kurse, prokurori special Naim Abazi ka thënë se aksioni i Policisë së Kosovës të premten është zhvilluar kryesisht në pronat të cilat tanimë janë evidentuar si prona të të dyshuarit Milan Radojiçiq. 

TË FUNDIT
5 orë
bdi ali ahmeti kuvend
Sa nënkryetarë do ketë Parlamenti i Maqedonisë së Veriut
5 orë
FB_IMG_1718221732728
Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit...
8 orë
buka
Shtrenjtohet buka
9 orë
IMG_2933
Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin...
12 orë
Mickoski
Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

ME TE LEXUARA

17 orë
euroo
Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pe...
17 orë
qeveria
Ja si do të duket përbërja e re e Qeverisë
16 orë
vmro vlen negociata
Këto janë emrat e përmendur për zv/ministra në Mbrojtje dhe Bujqë...
15 orë
Presidentja-Vjosa-Osmani-dhe-homogu-i-saj-nga-Shqiperia-Bajram-Begaj
“Kosova dhe Shqipëria, bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira”
13 orë
rifat1
Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, ve...
12 orë
william walker uoker kurti
Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitet...

LEXO MË SHUMË

bdi ali ahmeti kuvend

Sa nënkryetarë do ketë Parlamenti i Maqedonisë së Veriut

FB_IMG_1718221732728

Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit të Kosovës

buka

Shtrenjtohet buka

IMG_2933

Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin e Ohrit, e shpëtuan në Dibër

Mickoski

Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

william walker uoker kurti

Walker: Jam këtu për të festuar me të gjithë shqiptarët e komunitetet tjera

rifat1

Rifat Jashari: Është derdhur shumë gjak për liri – dhimbje s’ka, veç krenari

Presidentja-Vjosa-Osmani-dhe-homogu-i-saj-nga-Shqiperia-Bajram-Begaj

“Kosova dhe Shqipëria, bashkë në ditë të vështira e në ditë të mira”

vmro vlen negociata

Këto janë emrat e përmendur për zv/ministra në Mbrojtje dhe Bujqësi nga VLEN?!

INFO

NA NDIQ