Vetura nisi të lëvizte vetvetiu, e goditi për vdekje 61-vjeçari nga Shkupi

INA
INA

8 Shtator, 2023

Një banor i Patishka Rekës ka ndërruar jetë pasi deri sa po qëndronte pranë veturës së tij, vetura nisi të lëvizë dhe e goditi për vdekje, përcjell TV21. Nga MPB thonë se mjeku i Emergjencës ka konstatuar vdekjen e 61-vjeçarit.

“Me datë 07.09.2023 në ora 11:00 është raportuar se në fshatin Patishka Rekë, Shkup, automjeti i pasagjerëve “Nissan Terrano” me targa të Shkupit, në pronësi të shtetasit R.J.(63) nga i njëjti fshat, i cili ka qenë pranë automjetit, është zhvendosur dhe ka goditur R.J., i cili ka ndërruar jetë në vendin e aksidentit, ndërsa mjeku i Emergjencave Mjekësore ka konstatuar vdekjen e tij”, njofton MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vucic

Vuçiq tregon se sa forca i ka në kufi me Kosovën

Blerim-Latifi

Ikën cullak n’Serbi (FOTO)

Screenshot_2023-09-30-17-32-39-370-edit_com.facebook.katana

Pilotja amerikane që bombardoi Serbinë për 200 orë rresht

nato-1

Këto janë instrumentet e NATO-s për stopuar Serbinë

IMG_5631

REL: Vërehet lëvizja e një kolone ushtarake në jug të Serbisë (FOTO)

IMG_5630

Radojçiq shfaqet në publik, shkon në Ministrinë e Brendshme!

pendarovski-nato

Pendarovski: Mirë që Maqedonia, Mali i Zi dhe Shqipëria janë anëtarë të NATO-s, që të parandalohet konfrontimi ndërmjet ushtrisë së Kosovës dhe Serbisë

michael roth

Ushtria serbe afër kufirit të Kosovës, ish-ministri gjerman: Ku dreqin është BE-ja?

Screenshot_2023-09-30-13-54-28-023-edit_com.facebook.katana

Ish-eprori i FSK: Kryeministër Kurti mos u bë kaq i lig, shumë i lig

INFO

NA NDIQ