Vetura shkel një ari në aksin Tetovë-Jazhincë

Picture of INA
INA

06/10/2023

Mbrëmë (05-tetor) në ora 21:15 në SPB-Tetovë është raportuar se në rrugën rajonale Jazhincë-Tetovë, vetura “Citroen” me targa të Shkupit e drejtuar nga 45-vjeçari M.P. nga Shkupi ka goditur një ari e cila ka mbetur e ngordhur në vendin e ngjarjes. Në automjet nuk ka persona të lënduar, ndërsa ariu është dorëzuar në Parkun Kombëtar Mali Shar.

Ekipi nga SPB-Tetovë ka kryer këqyrje në vendin e aksidentit.

TË FUNDIT
22 minuta
Menduh Thaçi: Në momentin që largohemi nga tavolina e dialogut, Maqedonia destabilizohet
1 orë
E zbulon MPB-ja! Kërcënimet ndaj gjykatësit kushtetues, i ka bërë një ish deputet në Kuvendin e RMV-vë
1 orë
Në Beograd shfaqen pllakata me foton e Millosheviqit dhe “Kosova është Serbi”
1 orë
Ukraina dhe Moldavia nisin bisedimet për anëtarësim në BE
1 orë
Shteti ju siguron bursa për studime jashtë vendit, por jo dhe punësime

ME TE LEXUARA

2 ditë
Sot bëhet varrimi i gazetarit Isuf Kadriu
12 orë
Në Tetovë dhe Shkup ende po sanohen dëmet nga moti i ligë
1 ditë
Në ditën e fundit të punës si Kryeministër, Xhaferi: Shkruam histori
8 orë
Fatmir Mexhiti emërohet drejtor i ri i Klinikës së Neurologjisë
2 ditë
Mot me diell dhe shumë i nxehtë, pasdite në disa pjesë të luginave paraqitje e mundshme e shiut të rrëmbyeshëm, bubullimave dhe erës së fuqishme
23 orë
Kurti pas eliminimit të Shqipërisë: Krenar me ju, e ardhmja është premtuese
1 orë
Në Beograd shfaqen pllakata me foton e Millosheviqit dhe “Kosova është Serbi”
1 ditë
Cilat janë prioritet e VLEN-it në këtë Qeveri? Flet deputetja Mimoza Musa
11 orë
Edhe Shqipëria me skandal në onkologji: Terapinë për kimioterapi nga publikja, i kanë shitur te qendrat private

LEXO MË SHUMË

Menduh Thaci

Menduh Thaçi: Në momentin që largohemi nga tavolina e dialogut, Maqedonia destabilizohet

kuvendi-i-rm-dasdasd-800x445

E zbulon MPB-ja! Kërcënimet ndaj gjykatësit kushtetues, i ka bërë një ish deputet në Kuvendin e RMV-vë

Screenshot_20240625-214455~2

Në Beograd shfaqen pllakata me foton e Millosheviqit dhe “Kosova është Serbi”

Screenshot_20240625-214151~2

Ukraina dhe Moldavia nisin bisedimet për anëtarësim në BE

studenti-univerzitet-sv-Kiril-i-Metodij-6

Shteti ju siguron bursa për studime jashtë vendit, por jo dhe punësime

Screenshot_11-28-780x439

Të mbjellat tërësisht të shkatërruara në Maqedoni, bujqit apel qeverisë që t’u dalë në ndihmë

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Janë miratuar ndryshimet në Ligjin për Energjinë në Maqedoninë e Veriut

Mucunski stoltenberg

Mucunski: Mbetemi një anëtar i besueshëm i NATO-s me një kontribut të rëndësishëm për paqen globale

pushk-gjahu

Zbatimi i ligjit për armatim në RMV: Një sfidë për sigurinë publike

INFO

NA NDIQ