Viber prezanton funksionin e ri

INA
INA

01/03/2024

Viber “po përmirëson lojën e tij” me prezantimin e një përditësimi krejt të ri të një veçorie të rëndësishme: folderët e personalizuar të bisedave.

E krijuar në mënyrë specifike për ta bërë më të lehtë gjetjen e bisedave, kjo veçori po shpërndahet gradualisht te përdoruesit e mbarë globit.

Fillimisht, përdoruesit e Viber do të jenë në gjendje të krijojnë deri në pesë folderë të personalizuar, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.

Këta pesë folderë mund të jenë të ndryshëm nga njëri-tjetri, dhe mund të përmbajnë biseda me miqtë, familjen, dhe kolegët.

Gjithashtu, bëhet e ditur se nuk ka asnjë kufizim për numrin e bisedave që mund të shtohen brenda një folderi.

Viber ka njoftuar se për të marrë funksionin e ri duhet të përditësoni pajisjien tuaj me versionin 22.0 ose tjetër version më të ri.

Por, sipas kompanisë mund të duhen disa muaj që ky funksion të jetë i disponueshëm për të gjithë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

iphone- telefon mobil

Pretendimi se përditësimi më i fundit i iOS i bën pajisjet të papërdorshme, ka një zgjidhje për këtë problem

tik tok

TikTok me shërbimin e ri kërcënon Instagramin

meta-logo-1

​Meta prezanton çipin e ri të trajnimit për inteligjencën artificiale

spacex-leshon-me-sukses-raketen-falcon-heavy_5cb0dafb5e977

Sa i ‘rrezikon’ Starlink kompanitë shqiptare të internetit?

iphone- telefon mobil

Messenger bën ndryshime dhe përdoruesit mezi i kanë pritur!

Elon-Musk-cip

Musk: IA do ta tejkalojë inteligjencën njerëzore deri në fund të vitit të ardhshëm

tik tok

TikTok po zhvillon një aplikacion të ri që do të konkurrojë me Instagram

Apple-1

Apple do të paguajë shuma të mëdha për të licencuar miliona imazhe me Al

Bitcoin

Bitcoin në 72,600 dollarë: halving është afër

INFO

NA NDIQ