VIDEO/ Ҫfarë ndodhi në “Big Brother”? Egla Ceno shpërthen në lotë: Po pres mjekun…

Picture of INA
INA

16/04/2024

Debatet në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother Vip”, kanë qenë të shumta kun ë disa raste banorët janë përplasur me njëri-tjetrin me debate të forta dhe në ofendime të rënda.

Kësaj here protagonistë të debatit, kanë qenë Egla, Liami dhe Jetmiri. Ata janë përfshirë në situata të rënda gjatë 24 orëve të fundit në “Big Brother Albania Vip”.

Pas përplasjeve të ditës se djeshme, ku Jetmiri tha se do largohet nga programi, pasi Egla i ka thënë t’i shkul dhëmbët, situatat kanë vazhduar.

Në një moment, teksa qëndronin në dhomën e gjumit, Liami i ka përplasur Eglës disa enë pranë kokës, duke i shkaktuar zhurmë të fortë.

“Po pres mjekun, tani po pres mjekun”, dëgjohet të thotë Egla teksa qan, ndërsa Heidi, Romeo dhe Graciano i qendrojnë afër.

Romeo i kërkon të dalë jashtë të qetësohet teksa i përsërit: “Pse mërzitesh dhe ke frikë ga plehrat”.

“Çfarë kusuri kam unë të ndihem e frikësuar”? Egla përlotet pas përplasjes së tenxhereve nga Liami, është një prej videove të publikuara nga faqja zyrtare e spektaklit.

Video: https://www.instagram.com/reel/C5zSVf8ouUC/?igsh=cXU5NWtjdHR5Nmk1

TË FUNDIT
2 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
4 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
21 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
23 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
24 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

ME TE LEXUARA

24 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
23 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
21 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
4 orë
Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane
2 orë
“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur
1 ditë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

LEXO MË SHUMË

getinjo

“Nëse jeta t’ka lodh e je mërzit, falu, kërko ndihmë” – Getinjo poston foto duke u falur

heidi romeo dasma

Historia e dashurisë së Heidit dhe Romeos pushton mediat italiane

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

DUA Lipa

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Egla Big brother

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

INFO

NA NDIQ