VIDEO/ Agravon debati mes Eglës dhe Ilnisës: Shko e vish të Meritonit…

INA
INA

05/02/2024

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri “Big Brother Vip”, sapo kanë nisur punën.

Ata vazhdojnë provat për sfidën e kërcimit, që Vëllai i Madh u ka caktuar.Ilnisa, në dilemë për veshjen, merr mendimin e një prej pjesëtareve të grupit të saj, Eglës.

Një pjesë nga biseda:

Egla: “Unë mendoj të veshësh bokse”.

Ilnisa: “Ku ti gjej? S’do vesh bokset e të tjerëve”.

Egla: “Të Meritonit, vish një palë të zeza, mbi
geta”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

Sara gjordeni bbvip

Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

sara silvi

Banori i ri i Big Brother, ish i dashuri i Sarës? Silvi: Kemi pasur një… Do dalin fotot

nora istrefi luiz ejlli

Nora publikon foto nga ashensori me Luizin. Çka po zihet?

Sara gjordeni bbvip

“Je naiv, ik andej nga ishe nisur”- Çifti Sara dhe Bardhi i rikthehen sërish debateve! Këngëtari: Kujdes me epitetet, nuk po flet me…

Olsi Bylyku

Olsi Bylyku thumbon sërish ‘BBV3’: Zhgënjim i madh…

banor te ri big brother sara karaj, silvi, julia iliriani

Pas largimit të Albit dhe Artës, tre banorë të rinj futen brenda shtëpisë së Big Brother VIP3

INFO

NA NDIQ