VIDEO/ Aksident tragjik në Kukës, një i vdekur dhe 1 tjetër plagoset rëndë

ina-online
ina-online

03/11/2023

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Kukës ku një person ka humbur jetën. Po ashtu mësohet se një tjetër person ka mbetur i plagosur rëndë.

Shqipëria nën pushtetin e ujit/ Stuhi shiu në Tiranë, Lana del nga shtrati, pemë të rrëzuara në rrugët e kryeqytetit, plagoset polici, probleme në autostradë.

Kushtet meterologjike dhe lagështira e madhe në rrugë mendohet të jetë shkaku i aksidentit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kuvendi shqiperise incident rrahje

Miratohet në pak minuta “Buxheti 2024”, mbyllet seanca mes tymueseve dhe shpërthimeve

edi rama

Rama: Nëse Kosova e pranonte projektin tim për Asociacionin do të kishte rezultat më të mirë

kuvendi shqiptar kaos zjarr

“Ore lepurush ta heq gurmazin”, “luftë” në Kuvend ende pa nisur seanca, deputetët kërcënojnë gardën (VIDEO)

kuvendi shqiperise incident rrahje

Sot seanca për buxhetin, Garda në gatishmëri për shmangien e kaosit në Kuvend

IMG_7008

“Beteja e vetme që nuk e fitoi dot!”, vajza e Mirush Kabashit mes lotësh: Do na mungojë të gjithëve

kuvendi shqiptar kaos zjarr

Sali Berisha përjashtohet nga Kuvendi për 10 ditë bashkë me pesë deputetë të tjerë

elva margariti unesco

Tjetër traditë shqiptare në UNESCO

sali berisha

Berisha: Opozita drejt protestave mbarëpopullore

mirush-kabashi

Arti në Zi! Ndahet nga jeta aktori i mirënjohur Mirush Kabashi

INFO

NA NDIQ