Video/ Artan Hoxha tregon detajet e trafikut: Si u shoqërua kontenieri i drogës deri në magazinë

Gazetari Artan Hoxha në studion e emisionit Opinion ka dhënë detaje nga lëvizjet e mjetit që transportonte drogën nga Kolumbia. Ai ka treguar se një makinë tip “Voklswagen Caddy” ka shoqëruar kontenierin nga porti deri në hyrjen e tij në magazinën e Maminasit dhe pasi është siguruar që ai ka hyrë në magazinë, është nisur drejt Tiranës.

Hoxha tregon se me këtë makinë qarkullonte menaxheri I cili është arrestuar nga policia.