VIDEO/ Çfarë ndodhi mes Meritonit dhe Romeos pas BBV3? Rrëfehet për herë të parë Meritoni

Picture of INA
INA

07/06/2024

Meritoni dhe Romeo para BBV3 kanë pasur një miqësi 6-vjeçare me njëri-tjetrin, por duket se hyrja e tyre në shtëpinë më të famshme në vend e krisi shoqërinë e tyre.

Ndonëse pas debateve të ashpra që patën, ata i kërkuan falje njëri-tjetrit dhe vazhduan miqësinë e tyre, përfundimi i këtij rrugëtimi duket se ndau dhe rrugët e tyre përgjithmonë dhe kjo u kuptua pasi djemtë nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjete sociale.
I ftuar në “Cherry on Top” sot në mbrëmje do të jetë Meritoni, i cili është pyetur nga Bora Zemani për “unfollow” në Instagram.

Me sa kuptohet nga promo, Meritoni është përgjigjur: “Mos më ka hequr mua dikush dhe nuk e di?”, duke lënë të kuptohet se ka qenë Romeo ai që e ka bërë unfollow Meritonin në Instagram
https://www.instagram.com/reel/C74eJ3LtMA4/?utm_source=ig_embed&ig_rid=51e5afa3-f595-40cd-bb1f-3ed486c57bce&ig_mid=1B1DE34B-71AE-4349-8A59-FE3787293E1F

TË FUNDIT
10 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
10 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ