Video/ “Flet shumë”, Rezarta Shkurta flet për Luizin dhe Kiarën: Jam çmendur me setin e tyre!

Picture of INA
INA

31/05/2024

Rezarta Shkurta ka bërë një video humoristike, ku shihen ajo, Kiara dhe Luizi

“Gjithë këto ditë që jam çmendur me setin e Luizit dhe Kiarës, sidomos me Luizin që vjen non stop te “Hera Company” ai flet kaq shumë, nuk e di sa më ka bezdisur, por kur vij në shtëpi e harroj ekzistencën e Luizit dhe jam super e qetë”, thotë ajo me humor, ndërsa tregon Luizin i cili ndodhet në shtëpinë e saj së bashku me Kiarën.

“Më ka thirrur Ermali”, tha Luizi për bashkëshortin e Rezartës.

TË FUNDIT
4 orë
U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë
6 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes
17 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
21 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
21 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

ME TE LEXUARA

1 ditë
Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!
21 orë
Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më
21 orë
Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin
17 orë
Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit
6 orë
Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

LEXO MË SHUMË

franci

U tha se është shtatzënë? Françeska reagon për herë të parë

kiara tito

Kiara Tito duket në formë pak muaj pas lindjes

Screenshot_2024-06-20-20-55-46-376_com.android.chrome-edit

Fituesi i Big Brother Kanada i “fiksuar” pas kombëtares shqiptare! Ja çfarë bëri Kevin Jacobs pas përkrahjes së Luiz Ejllit

nita-latifi-big-brother

Kumanovarja e Prishtinës konfirmon lidhjen e dashurisë, poston video me të dashurin

julian deda

Kë ish-banore postoi Juli? Ish-finalisti i BBV3: Mos më akuzoni më

Egla Big brother

Ndjekësi e pyet se kur do martohet, përgjigja epike e Egla Cenos!

collage-1-9-780x439-1

Egla Ceno flet për rastin me Saimir Kodrën

Luana V

Luana Vjollca lajmërohet nga stadiumi: Nëse sot fiton Shqipëria, unë…

egla

“A nuk të vran ndërgjegjja që nuk je fituese e zemrave të popullit”, përgjigjet Egla Ceno

INFO

NA NDIQ