Video/ Heidi ia thotë ‘troç’ Gracianos: Më vjen për të vjellë kur flet ti

INA
INA

15/02/2024

Heidi Baci është një nga banoret më pa komplekse dhe të sinqerta të ‘Big Brother Vip’. Ajo ka zbuluar një anë të karakterit të saj, ku çdo pakënaqësi apo hatër mbetje ja thotë në sy banorëve pa asnjë kompleks.

Sot teksa po qëndronte në oborrin e shtëpisë, fill pas debatit të tij me Romeon, Heidi i ka thënë Gracianos se nuk i pëlqen mënyra sesi flet dhe i shkakton ndjesi të vjellash.

Ky koment ka ardhur i papritur për koreografin i cili tha se nuk i pëlqeu aspak dhe do të gjejë dhe ai mënyrën si ti drejtohet herën tjetër Bacit. Kjo e fundit e ka kaluar bisedën me humor.

https://www.instagram.com/reel/C3X83uysAFO/?igsh=MWdudWpxanlmNHUwcQ==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-19-22-29-51-237_com.facebook.katana-edit

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

luizi

“Po mashtrojnë, mos i besoni”, çfarë paralajmëron Luiz Ejlli?

ilnisa

Jashtë Big Brother dhe larg Meritonit, Ilnisa Agolli bën ndryshimin drastik në pamjen e saj

pliizzr

Arrestimi i këngëtarëve shqiptarë në Zvicër, deklarata e fortë e koleges së tyre: Mirë ua bënë, vinë e dredhin by**ët dhe…

Romeo

Romeo për Jetmirin: Edhe jashtë ka dashur të përfitojë nga unë!

sara bardhi

Bardhi pasi mori lajmin se do bëhet baba: S’paska ndjenjë më të shenjtë

rike roci

Rike Roçi i jep fund marrëdhënies: E mbylla me një telefonatë sapo dola nga “Big Brother”

xhuliana nura

Xhuli i reagon Stresit publikisht: M’i ka premtuar 30 mijë euro dhe s’mi ka dhënë, ai pi bar nëpër qoshet e Tiranës

Egla Big brother

Vëllai i Egla Cenos pranoi që motra e tij u martua për interes, që t’i fitojë letrat

INFO

NA NDIQ