VIDEO / Jasir Asani fantastik, goditjet e tij nuk ndalen as në stërvitje

ina-online
ina-online

28/02/2024

Jasir Asani është rikthyer në stërvitje me Guangxhun në Korenë e Jugut, ku po bëhet gati për startin e sezonit të ri.

Edhe pas tre muajve pushim, duket se sulmuesi I Kombëtares shqiptare është më në formë se kurrë dhe këtë gjë e ka treguar dhe në stërvitje.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Asani postoi disa moment nga përgatitja me skuadrën, ku dy gjuajtje të tij ishin të pandalshme nga portiere, duke treguar dhe njëherë që e majta e tij është problem për kundërshtarët.

https://streamin.one/uploads/f31edaef.mp4#t=0.1

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

shkendija

Shkëndija e “shkatërron” Sileksin në Tetovë, Struga ndalet me barazim

manchester united

Manchester United tremb PSG-në me çmimin e Rashford

futboll

Panik në kampionatin italian, lojtari i Romës “shembet” në fushë

myrto uzuni

VIDEO/ Myrto Uzuni shënon golin e 10-të në La Liga, e feston me “shqiponjë”

MUNICH, GERMANY - APRIL 01: Kingsley Coman (C) of Bayern München celebrates scoring the 4th team goal during the Bundesliga match between FC Bayern München and Borussia Dortmund at Allianz Arena on April 01, 2023 in Munich, Germany. (Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images)

Bayern Munich nis bisedimet me tre herë fituesin e Ligës së Kampionëve për postin e trajnerit

XHAKA GRANIT

Xhaka pasi fitoi titullin me Leverkusenin: Shkruam historinë, secili nga ne në klub tani është legjendë

Jasir Asani

FOTO/ I gatshëm për një martesë dhe një familje të madhe, Jasir Asani zbulon kush është vajza që i ka “rrëmbyer” zemrën

adrion pajaziti

Adrion Pajaziti, lojtari më i mirë i muajit mars në Premier Ligën 2

broja

Gazetari anglez tregon planet e Brojës: Armando synon lart për lëvizjen e radhës

INFO

NA NDIQ