Video/ Kiara iu përgjigjet ndjekësve: Ja çfarë bëmë sot me Luizin (video)

INA
INA

07/02/2024

Moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Luiz Ejlli kanë treguar, se kanë realizuar fotot e shtatzënisë.

Në një postim në Instastories, Kiara thotë se fotot kanë dalë shumë të bukura.

“Meqënëse shumë po na pyesin dhe u bënë kuriozë, se çfarë po bënim sot, ne po bëjmë setin e vitit për bebushen. Kanë dalë super të bukura fotot. Mezi po pres t’ua tregoj”, tha Kiara.

Video:

https://www.instagram.com/stories/kiaratito/3296918053285933602?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MWpveWNzNGl2dG4zOQ==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

INFO

NA NDIQ