VIDEO/ Kjo i ndodhi Florian Markut në Londër, në një atmosferë të çmendur

ina-online
ina-online

01/04/2024

Boksieri Florian Marku ka pësuar humbje nga britaniku Chris Kongo.

Ky është vendimi i gjyqtarëve, 96:94, 98:93 e 98:92.

Dhjetë runde me emocione për tifozët, me goditje të shumta qoftë njërës palë dhe palës tjetër por britaniku ngadhënjeu për një fije të flokut ndaj trimit shqiptar.

Boksieri shqiptar në boksin profesionist tani ka 13 fitore – prej tyre tetë me “nokaut”, një barazim dhe një humbje./Bota Sot

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1265

Sondazhi i IRI: Serbia aleati më i rëndësishëm për qytetarët maqedonas, Bullgaria, Rusia dhe Kosova shihen si kërcënim

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Edhe 4 ditë deri në përfundim të fushatës për zgjedhjet presidenciale, ja çfarë premtojnë e për çfarë akuzojnë kandidatët

FB_IMG_1713533454518

VLEN takon mërgatën shqiptare në Berlin dhe Cyrih

IMG_1268

Anketa e CRPC: VMRO-DPMNE në avantazh para LSDM-së, VLEN para Frontit Evropian, ja si janë me deputetë?

boki-649x430

Boki 13: Kam kërcënime nga politikanët aktualë nga pushteti! Zoran Zaev është gjithçka, vetëm jo njeri që e mbron ligjin

kurti mediat

Ushtrimet serbe në kufi, Kurti: Serbia paraqet kërcenim për Kosovën

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Anketa e CRPC: Davkova para Pendarovskit, Taravari dhe Osmani në një garë të ngushtë! (TABELA)

taravari kurti

Arben Taravari dhe Kryeministri Albin Kurti vizitojnë Zvicrën

stevo pendarovski

Pendarovski premton Veting për politikanët, gjyqtarët dhe prokurorët

INFO

NA NDIQ