VIDEO/ Lançohet kënga për 100- vjetorin e KF Tiranës, Ronela Hajati dhe Dj Sardi sjellin hitin Bardh’ e Blu

0

Ronela Hajati dhe DJ Sardi kanë lançuar hitin Bardh’ e Blu kushtuar 100- vjetorit të KF Tiranës që u kurorëzua këtë vit me titullin kampion.

Në video shfaqen tifozë bardheblu, lojtarë aktualë të Tiranës apo dhe fjalët e legjendës Agustin Kola.