Video/ “Ledri dhe Luizi nuk flasin bashkë”, gazetari tregon pse nuk u publikua kënga e tyre

Picture of INA
INA

26/06/2024

Gazetari Andi Vrapi ka qenë i ftuar në “Natën me Aulonën”, ku tregoi se sipas zërave që qarkullojnë në ambientet e redaksive Luiz Ejlli nuk flet me Ledri Vulën.

“Është si thashethem nëpër dyert e redaksive, se Luizi dhe Ledri nuk flasin aktualisht. Nuk flisnin, flisnin, tani nuk flasin. Nuk kanë një komunikim, nuk e dimë pse janë zënë pse janë shkëputur se bënë edhe një video bashkë në Prishtinë. Ata kanë bërë një këngë, por nuk është publikuar. Shpresojmë që kur të pajtohen të publikohet kënga”, tha Andi Vrapi.

TË FUNDIT
5 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
7 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
7 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin
7 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

ME TE LEXUARA

7 orë
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)
5 orë
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
1 ditë
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
1 ditë
“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni
1 ditë
Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos
1 ditë
Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)
7 orë
Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit
7 orë
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

LEXO MË SHUMË

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

rudina hajdari

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit (FOTO)

donaldi romeo

Festë në familjen e Donaldit dhe Romeos

sara

“Mollë sherri” mes Bardhit dhe ish-menaxherit të tij, reagon ashpër Sara Gjordeni

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

INFO

NA NDIQ